Ana sayfa hizmetler Boya badana

Boya badana

153
0
Boya Badana
Boya Badana

Boya badana

Boya Badana Ustalarımızla ev, ofis, okul, tesis gibi tüm mekanların boya badana uygulamasını 30 yıllık tecrübe ile sizlere sunmaktayız.

Boya Badanada farklı boya çeşitlerinin (plastik, silikonlu, yağlı boya ) uygulamalarını 1 veya 2 gün gibi kısa sürede yaparak teslim etmekteyiz.

Boyama esnasında kirlenme, dökülme risklerini ortadan kaldırmak için  boya badana ustalarımız evlerinizi koruma örtüleri ile koruyarak maskeleme işlemini  yapıyoruz. Eşyalı dairelerde eşyalar ortaya toplanıyor ve üzerleri şeffaf naylonlarla eşyalar korumaya alınıyor, süpürgelikler bantlanarak  parkeler de naylonlayarak korunma sağlanıyor. Maskeleme sonrası boya badana işlemine geçiyoruz. boya badana ustalarımız Daha sonra eşyalar alındığı yerlere yerleştiriliyor.

Çivi delikleri ve küçük lokal tadilatlar için ekstra ücret yansıtmıyoruz. Verdiğimiz ücretler içerisinde bu tadilatları yapıyoruz. Müşterimizi ekstralarla yormuyoruz.

Yanımızda yetişmiş, uzun süredir bizlerle birlikte çalışan boya badana ustalarımızla  hizmet sunuyoruz. Dışarıdan herhangi bir boyacı ustası yönlendirmesi yapmıyoruz. Güvenilir kendi  boyacı ustalarımızla hizmet vermekteyiz.

Boya Badana Fiyatları

Boya ve badana fiyatları hem işçilik açısından hem de malzemelerin çeşitliliği ve kalitesi açısından çok farklı rakamlarla telaffuz edilebilir.. malzeme ve  boya fiyatları ile ilgili müşterilerimize genel olarak aşağıda belirtiğimiz hem boya fiyatları hem de badana fiyatları ile ilgili genel bir bilgi verdik. Bizi aradıkları taktirde daha detaylı bir bilgilendirme sağlıyoruz. Şems Boyacı olarak boya satma işlemi yapmamaktayız ama uygun alım yapılabilecek yerlere yönlendirme yapmaktayız. Boya ile ilgili haksız kazanç edinilebilmektedir ucuz boyalar bilinen markaların içerisine konularak müşterilere servis edilebilmektedir, renklerle ilgili uyuşmazlıklar çıkabilmektedir.  Bizler Şems Yapı Boyacı olarak müşterilerimizin işçiliği gördüğü gibi malzemesini de görerek almasını, istediği ürünü ve kalitesini kendi tercihleri doğrultusunda yanıltılmadan yapması için kendisine bırakıyoruz.

Badana Fiyatları

Şems Yapı Dekorasyon Boyacı Uygun Badana fiyatları ile hizmet sunuyoruz. Aşağıdaki fiyatlar Tavan ve duvarların 2 kat boyanma fiyatlarını içermektedir.

ŞEMS YAPI BOYACI OLARAK BADANA HİZMETİ VERMEKTEYİZ. MALZEME SATIŞIMIZ YOKTUR. MÜŞTERİLERE MALZEMENİN TEYMİNİ NOKTASINDA YARDIMCI OLABİLİRİZ.

Boya Fiyatları

Boya fiyatları ebatlara ve kaliteye göre değişiklik arz etmektedir. genel olarak 3 ebatta boya vardır ara ebatlar çok yoktur. bu ebatlar;

Boya fiyatlarında tavan boya fiyatları ve duvarı boya fiyatları değişiklik arz eder.  Ayrı ayrı satıldığı gibi paket şeklinde de satılmaktadır. Büyük alışveriş mağazalarından nalburlardan ve internet üzerinden istediğiniz malzemeleri temin edebilirsiniz.

Tavan Boya Fiyatları

Boya fiyatlarını tavan boyaları en ucuz boyalardır ve  hava alma özelliği en fazla olan boya olduğu için  tavanlara bu boya uygulanır.

Duvar  Boya  Fiyatları

Duvar boyalarında da çok farklı fiyatlarla karşılaşırsınız plastikten silinebilene, yağlı boyaya kadar  birçok farklı özellikleri olan boyalar olduğu için çeşidin çokluğu fiyatında çokluna sebep olur ama biz genel olarak plastik ve silinebilen silikonlu duvar boyalarını fiyat aralığını sizlerle paylaşacağız.

Dekorasyon
Dekorasyon

İş Bitmeden Ödeme Almıyoruz.

Garantili Hizmet. Kontrol Ediyorsunuz Beğendikten Sonra Ödemeyi Gerçekleştiriyorsunuz.

Güvenilir Ustalar

Yanımızda Yetişmiş Uzun süredir Bizlerle Çalışan Boya Badana Ustaları

Ekstra Fiyat Yok

Çivi Delikleri Ve Küçük Lokal Tadilatların Tamiratı Belirtilen Fiyatlar İçindedir

Şeffaf Fiyatlar

Şeffaf Fiyatlar İle Ne Ödeyeceğinizi Biliyorsunuz

Titiz Çalışma

Ev boyama işlemi öncesi tüm mekan naylonlanıp bantlanmaktadır.

Edremit Boyacı size bir telefon kadar yakın, hemen arayın teklif verelim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here