Hakkımızda

Büyük projelerdeki başarımızı ve tecrübemizi daha kurumsal ve profesyonel olmak için çaba sarf etmekteyiz. Amacımız müşteri beklentilerini karşılamak, kalıcı ve uzun vadede çözümler üretmek. Hizmet sunduğumuz tüm alanlarda müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutmak için Şems Yapı olarak yeni bir oluşuma imza attık.

Hedefimiz; sektörün lider markası olmak.

edremit-sems-yapi

Müşteri ilişkilerinde samimiyet, bizim için olmazsa olmazdır. ister telefonla uzaktan destek olsun, ister kişisel ziyaret ya da doğrudan sahada teknik danışmanlık, biz her zaman müşterilerimizin yanındayız. Mimar, inşaat uzmanlarına ve site yönetimlerine, uzun yıllara dayalı tecrübemiz ve teknik yetkinliğimiz ile, geniş kapsamlı ve güvenilir hizmetler sunmaktayız.
Yaşamımızın büyük bir bölümünü kapalı mekanlarda geçiriyoruz. Bir iç mekanda kendimizi rahat ve huzurlu hissetmemiz için, mekanın ahenkli olması gerektiği kadar, binanın da zararlı maddeler içermeyen, nahoş kokular, küf ve gürültü barındırmayan sağlıklı bir yapıya sahip olması gerekir.

Teknik ekibimiz, müşterilerimize yapılacak işler hakkında bilgi vermek ve teknik uygulamalarda destek sunmak üzere hazır bulunur. Bu teknikerlerimiz, özel olarak üretici firmalarla uyumlu hale getirilmiş ürünler ile üretkenliğin arttırılmasını ve örneğin denizlik montajı ve subasman oluşturma gibi ayrıntı gerektiren çözümlerin doğru şekilde uygulanması için müşterimize destek verir.

Sorumluluk bilinci içerisinde gerçekleştirilen sürdürülebilir eylemler, kurumsal felsefemizin bir parçasıdır. Şems Yapı Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri sayesinde kurulduğu yılından bugüne kadar yüzlerce müşterisine ısıtma yakıtı tasarruf edilmiştir. Böylece ekolojik dengenin korunmasına ve bundan sonraki nesillere ve güvenli sağlıklı bir gelecek sunulmasına katkı sağlanmaktadır.

Şems Yapı, her türlü yapı projesi ve estetik tarz için, sınırsız tasarım olanakları eşliğinde geniş spektrumlu çözümler sunmaktadır. ister alt yüzey için uygun bir ürün, ister mükemmel sıva, dekoratif kaplama ya da yenilikçi akustik çözümler. Mümkün olan her konuda sizlere yardımcı oluyoruz ve sizlerle birlikte, sahada kullanılan ürünlerinin en kaliteli şekilde uygulanmasına destek oluyoruz.

Size, en geniş yelpazede dış cephe ısı yalıtım sistemlerini, bu sistemlere mükemmel şekilde uyan aksesuarları ile birlikte sunabiliyoruz. Bunun dışında standart detayları, proje bazlı çözümler, yapı fiziği danışmanlığı ve sahada proje analizleriyle de sizlere destek veriyoruz. özel tasarım istekleri için ayrıca Şems Yapı  arzu edilen renk ve ürün konseptleri ile, dış cephe hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenize yardımcı oluyor.

Danışmanlık, önceliklerimizden biridir. Hangi soru olursa olsun – biz her zaman yardıma hazırız. Nitelikli çalışanlarımız, size ürün seçimi ve uygulaması konusunda destek vermektedir. Sahada ilk yardım: Şems Yapı çalışanları ürün ve araç gereçlerin en uygun şekilde nasıl kullanılacağını aktarıyorlar.

05323426446